شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات Key98 به دقت ملاحظه فرمایید. قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده است و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد. استفاده از سایت به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط فوق می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه کی 98 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کی98 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Key98.iR است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت Key98 هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Key98.iR و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

حریم خصوصی کاربران

  
با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط ما تضمین می گردد.

ثبت و پردازش سفارش:

پس از سفارش کالا وضعیت آن به صورت “در دست اقدام” خواهد بود. زمان معلق ماندن سفارش بستگی به حجم سفارش های در حال بررسی توسط ما دارد.
لغو سفارش فقط در زمانی که وضعیت به صورت معلق باشد امکان پذیر است و از زمانی که وضعیت به “در حال آماده سازی” تغییر پیدا کند در صورت لغو، نیمی از هزینه سفارش به عنوان جریمه اخذ خواهد شد.
زمان آماده سازی سفارش بین 1 تا 4 ساعت متغیر خواهد بود.

++مهم:

در صورتی که کد یا شماره سریال محصول غیر قابل استفاده بود، سایت کی98 تا تحویل صحیح و ارسال کد مناسب، خدمات پشتیبانی کامل خود را ارائه می دهد یا در صورتی که مشکل یا خطایی از جانب این سایت رخ داده باشد، هزینه دریافتی بصورت کامل به خریدار بازگردانده می شود.

تا ۴ ساعت پس از ارسال محصول، مسئولیت هرگونه مشکل (صرفا در ارتباط با سریال یا کد محصول خریداری شده) به عهده این سایت می باشد. بعد از این مدت، در صورت بروز مشکل، تا حد توان و ظرفیت خود، راهنمایی های لازم و راهکارهای مناسب جهت حل مشکل، ارائه می گردد اما امکان بازپرداخت وجه ممکن نیست.

نکات:

1.در انتخاب محصول خود دقت فرمایید به هیچ وجه محصول خریداری شده پس گرفته نمیشود و قابلیت ریفاند کردن آن ها وجود ندارد پس در انتخاب خود دقت فرمایید(اکانت های دست دوم دارای هیچ تضمینی نمیباشندو پروسه ی بازگردنی گیفت های refund شده 1-10 روز میباشد
2.لایسنس ها ی بازی های اورجینال-کارت تایم ها و گیفت کارت ها دارای گارانتی 100% میباشند.
3.قبل از سفارش از به روز بودن محصول اطمینان حاصل فرمایید.در غیر اینصورت هزینه ی بازگشت وجه دریافت میشود(5000ریال)
4.از به کار بردن کلمه های انگلیسی نیک نیم برای نام کاربری جدا خودداری کنید و با حروف فارسی نام کاربری و اطلاعات رو کامل نمایید
5.برای مشاوره و گرفتن اطلاعات کامل قبل از خرید با شماره ای که در بالای سایت در صفحه ی اصلی قرار دارد استفاده کنید!
6.اگر سفارشی را شما ثبت کنید و بعد متوجه اشتباه شدید حداکثر تا 15 دقیقه اطلاع دهید در غیر اینصورت ما هیچ تعهدی نسبت به سفارش شما نخواهیم داشت

7.اگر محصول مورد نظر مشکلی داشت سریعا به پشتیبانی سایت اعلام کنید-تعویض سی دی کی های معیوب 1-2 روز زمان بر میباشد

8.دیتای بازیهای (بک آپ) خریداری شده از  سایت اگر مشکل داشته باید اعم از (خرابی دی وی دی و مشکل رایت و آبدیت زیاد و….) کاربر دیتا را به آدرسی که در بخش ارتباط با ما هست به وسیله پست ارسال کرده و بعد از بررسی مشکل حل و دوباره ارسال میشود.

با تشکر

مدیریت فروشگاه Key98